/*! This file is auto-generated */

Darmowy coworking pod Warszawą – sprawdź, gdzie go znaleźć!


​Coraz częściej mamy możliwość pracy zdalnej. Wielu z nas wybiera również pracę na własny rachunek. Co zrobić jednak w takich sytuacjach z biurem – w końcu to rozwiązanie naprawdę drogie, więc bez sensu wydaje się tak duża inwestycja? Na szczęście do naszej dyspozycji pozostają coworkingi, one jednak też generują koszta. Czy można jednak korzystać z nich… za darmo?

Istnieje taka możliwość! Nie jest to rozwiązanie zbyt powszechne, jednak jeżeli mieszkamy w Łomiankach lub w ich okolicach, czeka na nas zupełnie darmowy coworking, zlokalizowany w Galerii Łomianki. Czeka tam na nas naprawdę sporo miejsca do pracy, nie brakuje krzeseł czy biurek, szybkiego internetu czy nawet przestrzeni do odpoczynku.

Coworking działa w takich godzinach, jak sama Galeria, nie obowiązują również zapisy do niego. Jest to więc idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, freelancerów czy osób pracujących zdalnie (a takich w Warszawie może być naprawdę wiele). Coworking w Galerii Łomianki nie bez przyczyny odwiedzany jest tak chętniej!

Możemy tutaj zdecydować się nie tylko na efektywną, cichą pracę indywidualną, ale również na pracę w grupach czy nawet na biznesowe spotkania! Standardowo za biurko w coworkingu musimy zapłacić kilkaset złotych, nawet w przypadku tych tańszych, warszawskich opcji. Tutaj jest zupełnie inaczej – przyjdź i ciesz się możliwością darmowej pracy lub nauki w coworkingu w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Więcej o tym miejscu możesz dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *