Finanse Przedsiębiostwa Pozostałe Darmowy coworking pod Warszawą – sprawdź, gdzie go znaleźć!

Darmowy coworking pod Warszawą – sprawdź, gdzie go znaleźć!


​Coraz częściej mamy możliwość pracy zdalnej. Wielu z nas wybiera również pracę na własny rachunek. Co zrobić jednak w takich sytuacjach z biurem – w końcu to rozwiązanie naprawdę drogie, więc bez sensu wydaje się tak duża inwestycja? Na szczęście do naszej dyspozycji pozostają coworkingi, one jednak też generują koszta. Czy można jednak korzystać z nich… za darmo?

Istnieje taka możliwość! Nie jest to rozwiązanie zbyt powszechne, jednak jeżeli mieszkamy w Łomiankach lub w ich okolicach, czeka na nas zupełnie darmowy coworking, zlokalizowany w Galerii Łomianki. Czeka tam na nas naprawdę sporo miejsca do pracy, nie brakuje krzeseł czy biurek, szybkiego internetu czy nawet przestrzeni do odpoczynku.

Coworking działa w takich godzinach, jak sama Galeria, nie obowiązują również zapisy do niego. Jest to więc idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, freelancerów czy osób pracujących zdalnie (a takich w Warszawie może być naprawdę wiele). Coworking w Galerii Łomianki nie bez przyczyny odwiedzany jest tak chętniej!

Możemy tutaj zdecydować się nie tylko na efektywną, cichą pracę indywidualną, ale również na pracę w grupach czy nawet na biznesowe spotkania! Standardowo za biurko w coworkingu musimy zapłacić kilkaset złotych, nawet w przypadku tych tańszych, warszawskich opcji. Tutaj jest zupełnie inaczej – przyjdź i ciesz się możliwością darmowej pracy lub nauki w coworkingu w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Więcej o tym miejscu możesz dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj też